| cotton a întrebat:

CAre este mai bun:Lg Ku990i Viewty sau Samsung f480?
Urgent va rog sad

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Samsung F480 as alege eu datorita formei meniului, aranjarea widgeturilor si a multor alte lucruri.
Eu personal daca as avea de ales dintre un telefon marca LG si altul de marca SAMSUNG as alege SAMSUNG pentru ca este o firma mai veche decat LG si dupa parerea mea i-a intrecut pe cei de la LG la telefoane.

2 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Eu zic ca Samsung f480.eu una am Lg si nu ma impac deloc cu el. i se termina repede bateria, semnal slab

| QWERTY96k a răspuns:

Eu un prefer LG-ul... sunt mai de calitate, parerea mea!big grin