| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia care va da fiori/care v-a impresionat, etc? =)

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Am mai dat link la melodia asta la inca vreo 3 intrebari de genul, dar pur si simplu, daca stai si o asculti si intelegi mesajul, e ceva cu adevarat special:

https://www.youtube.com/watch?v=cycUHgg0zzU

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru Speed99):

O ascult chiar acum... jur ca imi place. Mesajul este. inexplicabil de profund. Multumesc. =)

| Gonrax a răspuns (pentru Speed99):

Wow, mersi mult ca mi-ai aratat melodia asta. Imi placeau cateva melodii de la Logic dar nu stiam de asta, foarte puternic mesajul.

32 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca s-a raspuns suficient, nu-mi pot pierde vremea sa va sugerez altceva!

| ShaOfHatred a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0

Mereu am fiori cand o ascult, nu stiu de ce :)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi da fiori, dar in modul bun. https://www.youtube.com/watch?v=hwDzbZcUTok

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

Suna damatic, nu crezi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da, d-asta îmi place
O consider cireașa de pe tort în filmul Requiem for a dream, altă melodie nu cred că ar fi fost potrivită pentru acel moment foarte dramatic.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru anonim_4396):

You made my day.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colajele,,rap pentru suflet,,! Respect pentru Jacky.

| Teffan a răspuns:

Foarte multe.
Dar cea care m-a impresionat cel mai mult de-alungul anilor este asta:https://www.youtube.com/watch?v=me6krWVfN8I

| PsyhoChild a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=CID-sYQNCew
Tuturor fanilor de anime le-a dat fiori xd

| PsyhoChild a răspuns (pentru PsyhoChild):

Spoiler:Sasageyo sasageyo shinzou sasageyo xd

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nu-s mare fan anime insa mi se pare interesanta melodia =)

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru PsyhoChild):

OMG Imi aduc aminte cand Erwin era in gura titanului ala si a spus "Sasageyo!". Si cand a spus ca nu poate fi inlocuit era gen "Mincinosule!"

| bihepi a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=K4DyBUG242c Recomand fanilor muzicii electro :D

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru bihepi):

Personal sunt fan electro, trap, rap si asa mai departe laughing

| FlexGene a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=S9PF09URHdQ

O ascult inainte de culcare, foarte buna!