| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Care este motto-ul vostru?
Astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

Am mai multe motto-ri :
1-" Ca sa poti trece peste momentele dificile din viata, gandeste-te la cate reusite ai avut in viata!
2-" un om cu moralul ridicat e pe jumatate vindecat"
3-"Sunt ceea ce aleg sa fiu"
4-"Cine ride la urma ride mai bine"
5-"Nimic nu e imposibil!"
6- "Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cand ar fi ultima zi pe pamant. Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca... iubeste-ti viata si mai ales prietenii... E cel mai de pret lucru."

"7-Traiesteti viata fara frica, ataca obstacolele din calea ta si demonstreaza ca le poti suporta."

Incerc sa tin cont de ele cit de bine pot.

pa-pa

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am mai multe:
"Respecta si vei fi respectat!"
"Tot raul e spre bine!"
"Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!"
"Nimic nu e intamplator."
"Nu judeca! Niciodata nu se stie, cand ti se va intampla si tie."
"Totul sau nimic!"
"Lucrurile cele mai frumoase se intampla, cand te astepti cel mai putin."
"Niciodata sa nu spui niciodata!"
"Daca cauti oameni fara defecte, nu vei avea prieteni niciodata!"

| Razvan a răspuns:

"Eu ma chinuiesc sa ascund ce altii vor sa devina"hee hee

| mgtow a răspuns:

Iceman

| Biencush a răspuns:

Viata poate fi si roz. e de ajuns sa crezi acest lucru!