| Gabitzooo a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din emisiunea In puii mei a lui Bendeac de pe Antena?

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Nu stiu, nu stiu de-astea rolling on the floor
Al tau?

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Nu am un personaj perferat, Bendeac ii imita perfect pe toti, fiecare e amuzant in felul lui.Nu as putea alege.happy

| OanaG a răspuns:

Nu e unul care sa nu-mi placa... ii adorlove struck in special pe Fernando pe sistemm love struck

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Mucea si Flocea(stiu ca st doi... dar asa fac show) si pe locu 2. Fernando pa' sisteeem laughing

| WhiteProud95 a răspuns:

Flocea Imi dai si mie trei lei? rolling on the floor)) si Fernandooou laughing

| Anahiteamo a răspuns:

Fernando
telecomandatii
gigi becali
perversu de pe targu ocna
aurolacii
toti laughing

| placintica a răspuns:

Dorel:X:X in special. dar iubesc toate personajele interpretate de bendeac pentru ca imi place bendeaclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fernando (de fapt aproape toti)

| Gabitzooo explică:

La min locu :1.Dorel(si Mirel)
2. Fernado
3.Naomi
4. restul Mocea ShI Flocea, perversule de pe Targu Ocna, Gigi Becali, Florin Piersic, si noul personaj care lucreaza la spa si e gay si care are o freza mare

| Deea_9487 a răspuns:

Toti ca ma fac sa radlaughing