| mileylove a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din heroes? de ce?

3 răspunsuri:
| Fredie a răspuns:

Hiro Nakamura. Pentru ca e micut, super haios si cumsecade happy

| DarkRose a răspuns:

Personajul meu preferat este: Peter Petrelli, imi plac puterile lui(adica abilitatea de a absorbi abilitaţile celorlalti aflati in vecinătatea lui) si imi mai place faptul ca este super draguttongue

| Elena_9796 a răspuns:

Personajul meu preferat este Claire Bennet pentru ca 1.are o putere super si 2.toti incearca sa o protejeze!
Dar imi place si abilitatea lui Peter Petrelli dar e si dragutblushing
Si Hiro Nakamura e super amuzantlaughing