| ZambescSiGata a întrebat:

Care este porecla voastra? De la ce vine aceasta porekla?

Răspuns Câştigător
| Zuzaaa a răspuns:

LOL rolling on the floor) nu vrei sa o stii laughing

Miss Ham Hambatting eyelashes rolling on the floor)

la scoala ma enerva unu`. imi tot dadea bobarnace si m`am enervat si l`am muscattttt de mana waiting laughing

si de atunci am primit porecla astah laughing

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai am mai multe laughing
Rox -De la Roxana happy Numele meu happy
Licurici laughing - Asa imi spune tata laughing Habar nu am de cestraight face
Scumpy - Asa imi spun cateva colege laughing Nu stiu de ce laughing Dar am obseravt ca nu numai mie imi spun asa laughing

| Ramonaaaa a răspuns:

Pai:
Ramo-de la numehappy
DeDe-:X
cubuletz de zahar-->rolling on the floor
emonica-pentru ca sunt ff. emotivablushing
ehh.mai multeblushing

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am porecla, toti imi zic pe nume, probabil le este frica de mine rolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Mi se zice calul pentru ca sunt inalt.
Mi se zicea si lopata pentru ca am picioarele mari.laughing

| asdgfhresry a răspuns:

Capsunica[imi plac capsunile, si culoarea rosu(bineinteles ca imi plac toate culorile in afara de roz si maro)], Andreutsa pentru ca asa mi-a zis profu de biologie cand voia sa ma asculta whistling

| DianaLostInDreams a răspuns:

Movalinda, mi-a spus un prof pentru ca eram imbracata total in movlaughing.

| andreea7520 a răspuns:

Mie mi se spune în muuuuulte feluri gen: flav; flavuş; flavinelu`; flavuşchi; flăviuş etc etc... laughingtoate vin de la Flavia, cel mai des mi se spune Flav happy

| eveline a răspuns:

Mie mi se spune FyFy...mereu cand ma intalnesc cu prietenii imi fac ori o coada impletita ori ""un fel de coculetze in ambele parti(nu stiu cum sa le zic)si mereu rad si ma compara cu DESENU ALA fYfY si floricelele fiindca sunt asa energica si veselalaughinglaughing)laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Ciucalata!
Mi se spune din vara cand eram bronzata!
Oricum mi se potriveste porecla deoarece eu sunt mai creola.

bye

| CatGirl a răspuns:

Emonica happy - Intr-o seara eu si un prieten de prosteam si ne faceam ca suntem emo...asa am ajuns eu Emonica lu' Emonel laughing

| Zambet a răspuns:

Nu am o porecla, dar mi se spune Crissu, de la numele meu Criss. Sau imi mai spun unii Cristocea de la fotbalistul ala laughing. tu?

| anonymus12345 a răspuns:

Scoby-nu stiu de la ce e laughing. Mai era una scobi - de la scobitoare angry ca sunt slaba laughing

| evoke a răspuns:

laughing

Ehh... a mele is cam ...nu stiulaughing dah hy ca le ziclaughing

Wolfx-vine de la...chiar nu stiulaughing

Kyky-a scris cineva la mine pe bloc sandra veveritzalaughing j tt imi zicea un coleg veve vivi si acum is kykybatting eyelashes)

Kissuu-de la un idlaughing

Moartearolling on the floor my imi zic baietiilaughing ca ma bat cu eiblushing pana ii las p josblushing)

Sandy-de la numewhistling

Sweety-blushing) imi my spun prietenele asa nu stiu dclaughing

si...cam atatlaughing