| anonim_4396 a întrebat:

Care este sucul vostru favorit? si care este mancarea favorita? deja imi imaginez cat de infometati si insetatati sunteti dupa aceasta intrebare laughing)

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Colla si pizza big grin ...sa nu uitam de whisky.

| User a răspuns:

Suc de hameilaughing alea cu zahar dauneaza sanatatiitongue si mancaruri favoritethinking mai multe, nu stau sa le enumar ca's prea multe.

Ale tale care's?smug

Abh
| Abh a răspuns:

Sucul meu preferat este ceaiul iar ca si mancare preferata am ciorba de vacuta acrisoara.

lolita
| lolita a răspuns:

Sucurile naturale in general, si mancarea favorita este ciorba de perisoare si ardeii umpluti. eu optez pentru mancare romaneasca laughing

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pff recunosc ca sunt inebunita dupa cele spuse de BitterSweet, insa imi plac foarte mult pastele italienilor.mmmhappySi am inceput sa renunt la Coca-Cola, prefer apa plata! Pa, Pa!

| Atotstiutorul a răspuns:

Zeama de varza si ghiveci!

| Orannginna a răspuns:

Paste de orice fel cu sos ragu si pepsi light. love struck

| miauu a răspuns:

laughing de obicei cand merg cu prietenii in oras imi iau cartofi pajiti cu cascaval si md cu gheata si lamaie

s-au pizza
big grin

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Cranberry Juice de la OS, e perfect, altceva nu beau ca nu mai pot (bagam Pepsi twist si MD), bag in schimb apa plata, cafea si tigari multe la orice ora. De mancat... frisca de pe sanul stang tongue nu am preferinte.

| 4LeafCloves a răspuns:

Suc Granini... imi plac mai multe mancaruri, tot ce-i bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing yum yum. ce preferinte aveti fiecare laughing)...pai eu hmm cred ca cappy si md