| last_9432 a întrebat:

Care este ultimul apel/sms primit pe telefonul mobil?
Sa vedem cine are curaj.laughing

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Apel : O colega, Ana.
Sms : Nu conteazabig grin.

| Ramonaaaa a răspuns:

Apel:Mama
SMS:de la 600:Stiai ca la fiecare reincarcare poti castiga:Un Sony PlayStation3, bla bla, blachatterbox
Nimic palpitant nu? Sau da?smug

| Tourniquet a răspuns:

Ultimul apel : de la mami love struck.

Ultimul SMS : Ce faci? Ai ajuns la teatru? Sa ma suni cand vii acasa! Pup, mami

laughing Al/e tale/tau?batting eyelashes

| Ea12345 a răspuns:

Apel, nu no talking
Dar mesaj:,, Si ce, ve e necaz ca suntem mai buni ca voi? Te supara? Prinzi cam mult curaj cand vorbesti cu VIP-uri...Inmulteste-te cu 0 si dispari!" rolling on the floorrolling on the floor
De la un rapidist... Vorbeam despre meciul din seara asta big grinbig grin
Atata pot, atata facwinking

| ImmortalQueen a răspuns:

Ultimul apel de la fratemiulaughing

| madalicious a răspuns:

De la mami : du-te mai devreme la scoala sa-ti faca diriga parul. ci ti pupa mami. :X:X:X:X Imi place cand zice ca la finalul mesajului. laughing)

| Alisa a răspuns:

Ultimul apel: Iubitu' [love struck]
Ultimul mesaj: Buna ubyta mea frumoasa:*. ce faci? Pupa dulce :* :*

| tyana a răspuns:

"Venim la masa. Ce ai bun azi?"

| simona_6231 a răspuns:

Apel- de la o prietena
Mesaj-" sa nu intarzi mult"

| freehugs a răspuns:

Sms de la un tip care imi spune ca vrea sa isi faca prieteni noi si ca ii pare rau ca eu nu vreau sa fiu "o noua prietena"laughing)

| CopilRasfatzat a răspuns:

Ultimu apel : de la o colega
ultimu` mesaj : ce faci fata? de ce nu raspunzi la telefon.hai o data afara

laughing

| last_9432 explică:

@K r i s s y.

| last_9432 explică:

Apel:SOra mea
SMS:"Mai vi in centru?"
[Sunt fata]

| Zăppă a răspuns:

De la sora mea sa imi spuna ca a gasit gastraveti la borcan cu 2. 5 leilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul apel de la mama laughing.
SMS de la varu-mi-a: ce faci pisismug?
laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apel: prietena mea, Denisa
Sms:,, trimite si mie mesaje de florii sa-i trimit lu` nasa`` -de la vecina mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul apel de la mama.
Ultimul mesaj de la o prietena "Ce faci? Hai afara ca prinzi radacini pe scaun in fata pc-ului".

| PapUsHykA a răspuns:

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna de dormi eu te-am trezit sa-ti spun doar:TE IUBESC si nopte buna! :*:*...de la prietenul meu!

| anna24k a răspuns:

Ultimul apel: ''sotul''
Ultimul msj suna cam asa: ''Fata misca la atmhappy'' atm fiind barul unde-mi beau cafeaua every day!