| anonim_4396 a întrebat:

Care este userul cu cele mai lungi raspunsuri de la infiintarea site-ului? Cel sau cea care are in proportie de 90% din raspunsuri lungi, lungi, lungi? Cei care au idee, sa incerce sa faca un top al acestor useri, care au rabdare sa scrie asa de mult in raspunsurile lor happy

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Stiu ca aceasta intrebare este o provocare, pentru ca, tu mi-ai spus deja ca, dau raspunsuri lungi. Eu nu sunt pe site de la inceput ci, doar din luna februarie, asa ca nu m-am uitat pe raspunsurile anterioare. Asa este, recunosc, in general, raspunsurile mele sunt lungi.
Sunt insa surprinsa sa constat ca, cineva apreciaza calitatea unui raspuns, fara sa-l citeasca, ma refer concret la silvia pentru ca, din cate imi amintesc, raspunsurile mele sunt la obiect si sunt mai elaborate, pentru ca incerc intr-adevar sa-l (o)ajut, pe cel/cea care pune intrebarea.
Oricum cred ca, sunt in top si astept pana "juriul" va decide cine iese pe locul I. O sa-mi dai o coronita Bro, daca eu o sa fiu aleasa?
Serios vorbind, astept insa ca, userii care navigheaza pe acest site, sa fie interesati si sa invete cate ceva, citind raspunurile altora si votandu-le.
Acum imi explic de la cine am "stupidele", de la acei useri care se distreaza votand, fara a avea habar despre ce se spune in raspuns. M-am consolat. Credeam ca imi joaca mie feste mintea cateodata.
Oricum pentru toti si toate, multa sanatate, note mari la scoala, minte, pricopseala, voie buna, sefi chelosi si mai multi useri seriosi.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne....cred ca tuturor vi se trage de la ...periuta de dinti pe care am gasit-o! Si cred ca cu ea raman, ca iar incepe lumea sa se combine! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa mult te intereseaza?