| anonim_4396 a întrebat:

Care este utilizatorul TpU de la care ați avut de învățat cele mai multe lucruri și care a devenit o inspirație pentru voi?
Și dacă ați spune și în ce fel ar fi extraordinar...winking

17 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nici unul, mi-a placut modul de gandire a unui user vechii

| Gusticel a răspuns:

Efectiv niciunul. Sorry, dar nu prea ai ce invata pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Porți batic în timp ce ai pus întrebarea aceasta?
Niciunul.

| NotNamed a răspuns:

N.as stii sa.ti dau un nume concret. Rezonez, ma inteleg bine cu mai multi. Petrec mult timp pe platforma zilnic iar raspunsurile pe care le consider foarte bune care trebuie tinute minte le copiez si le descarc in notite. Cel mai mult daca e sa ma gandesc putin ar fi @corbulalbrosu in legatura cu sexologia lui foarte bine explicata si detaliata. Mereu am cate ceva de invatat pe partea asta de la el prin raspunsurile pe care le ofera tuturor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toti. (dar mai putin partea cu inspiratia)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că am avut de învățat de la prea multi de pe TPU, am impresia că pe aici sunt multi copii/idioți sau oameni chiar prosti.
Cei care sunt normali și-au cam lu-at zborul, mai vine cate unul și observă ce-i pe site-ul asta iar după dispare din peisaj, foarte putini au rămas care sa fie și normali pe site-ul asta.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Tu, propria-ți muză.

| Sofer a răspuns:

VerginicăVacăGrasă

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adică nu te-am inspirat eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi plac întrebările lui Apokles/ fostul The Oracle la momentul actual.

| DonEduardo a răspuns:

DoarBogdan, deoarece are o atitudine vesela si optimista.

| Gusticel a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. De aia am plecat eu 2 luni de aici si ma gandesc sa plec din nou, definitiv.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru DonEduardo):

Mersi ^_^

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De la fiecare ai de invatat ceva. Cel care spune ca nu are de invatat de la nimeni, nimic, este doar un idiot care crede ca-i cel mai destept. Eu cred ca unul din bunii acestui site este Ioandelasal.

| mgtow a răspuns:

Regis ramane lider permanent - ala a fost ca un tata pentru mine, mi-ar fi placut sa fac parte din instalatia lui adica fiu.

| ShaOfHatred a răspuns:

DeathOfDreams. Datorită acestei persoane continui să mai răspund pe-aici. Pentru că am văzut ce oameni de calitate se pot găsi pe TPU.
Am vorbit mult cu DeathOfDreams și ne-am susținut și m-a inspirat să fiu o persoană mai bună