| poechce a întrebat:

Care mă ajută cu nişte voturi!? Eu nu câştig nimic, voi nu pierdeţi nimic.
E pentru un român înscris la un concurs într-ale PhotoShop-ului. împreuna cu italieni, englezi, brazilieni, bulgari etc!

:*Mulţumesc.
Vă rămân datoare.

http://board.ikariam.org/index.php?page=Thread&threadID= 74054
Votaţi lucrare 2! :*
Totuşi să nu lăsăm germanu' să ne ia titlul cu o lucrare super-plagiată!

P. S : Nu mă raportaţi, nu fiţi puffi. oricum nu câştig nimic prin acest link! Românii câştigă onoare în respectiva comunitate:)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Succes !

4 răspunsuri:
| Oktavian a răspuns:

Am votat la acest moment lucrarea 2 are 232 ve votori

| poechce explică:

Mulţumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum 230/233

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanul este nr 1 sau 2?