| Lary a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine? Am de facut un CD la muzica cu Simfonia nr 94 "Surpriza" de Joseph Haydn.Imi trebuie in track.Nu o gasesc in track si nici nu stiu sa o transform din mp3 in track.Nici macar nu o gasesc format mp3.In cazul in care o gasesc mp3 cum o transform in track?

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Mai LARY ai nero sau alt program de burn(facut cd)? Intri frumos in el dai pe acolo make audio cd sau ceva unde ai ceva cu cd audio daca stiam ce program de burn ai iti explicam mai bine, dupa selectezi melodiile bagi cd-u si dai burn.Si sa stii ca iti merg numa 80 minute cam vreo 18-17 melodii.Ca toate cd -urile care le cumperi cu muzica sunt trakuri adica cd audio. Daca nu te descurci lasa un mesaj