| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Care-mi dai un banutz? Dau pup si funditalaughing

Răspuns Câştigător
| knnight a răspuns:

Iti dau un banut de ciocolata ca de alalalt nu am bani laughing

37 răspunsuri:
| Traficantadecorcodushe explică:

@inna...Str.Corcoduselor,Bl.9,Sc A, si tara Corcodenialaughing

| Traficantadecorcodushe explică:

@knnight... e de bine...banuiescwhistling.app.imi plac baietii doolciwhistlinglaughing

| Traficantadecorcodushe explică:

@knnight,laughingrolling on the floor asta vloiam sa facrolling on the floor

| Traficantadecorcodushe explică:

@inna...hee hee esti o scumpabig grin

| Traficantadecorcodushe explică:

@inna... way mersiblushingblushing.esti o doolcebatting eyelashes

| miha_3376 a răspuns:

Si eu dau si eu dau banutz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îți dau eu unul, numai să spui valoarea lui!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roag-o pe Raluca.Este fata darnica de fel, sa stii. laughing