| :X a întrebat:

Cum bag mai multi bani la Imvu fara a scoate nici un banutz din buzunar >:big grin

5 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Pai. poti sa iti iei un animal. Chiar daca nu faci prea multi bani cu el. Sau te poti angaja, nu stiu sigur cum se face ca nu am incercat. Da` cel mai simplu, in meniul principal ai o iconita cu free credits. si dai acolo si poti sa te inscrii pe diferite situri la care fac ei reclama. Eu m-am inscris pe nu stiu ce site de acolo si am primit 1000 de credits. Succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau mai multi banicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la free credits dai acolo la refer people si mergi pe yopmail iti faci un id pe yopmail apoi mergi la refer friends si iti apar acolo mai multe casute in prima scrii id de pe yopmail in a 2 a scrii numele ala de pe yopmail si restul le lasi asa si dai continue apoi mergi pe yopmail dai check new mail si ai acolo o invitatie daai de 2 ori yes da dai odata yes iesi mai dai odata iesi si a treia oara iti faci cont si rogi pe cineva sa iti intre pe el cam atat sper ca ti-am fost de folos happy bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru oameni care vor sa se faca vip si nu stiu cum
numele mheu de la imvu este:XxXangelcandypinkXxX:X

| Deyutzaa a răspuns:

Pai eu fac cu catelul bani