| Goddessss a întrebat:

Care nume suna mai bine?
Alessia sau Alissa?

38 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

MissGoddess

| Goddessss explică (pentru raMLesS):

Adevărat

| kaTTsu a răspuns:

Alessia suna foarte frumos, cel putin mie-mi place mult. Samira, Lisa, Luiza, Lorena, Elisa, Eliza, Evelin, Carla, Ramona, Adina, Tania, Sofia, Nuria imi plac la fel de mult, cand voi avea copil si probabil va fi fetita cu siguranta i-as pune 2 prenume, ceva modern, nu-mi plac numele astea romanesti.

| Goddessss explică (pentru kaTTsu):

Super la fel si eu, sau un mix cumva, sa fie nici roman nici străin

| Goddessss explică (pentru kaTTsu):

Tania nu, parca i tenie suna nașpa.
Evelin Ramona Lisa Luiza imi plac ft mult

| kaTTsu a răspuns (pentru Goddessss):

Ce treaba are tenia LOL. Chiar mi se pare ca suna fain, dar deh e normal sa avem pareri diferite. Probabil e si faptul ca ma duce cu gandul la o persoana, cred ca de asta imi si place.

| Goddessss explică (pentru kaTTsu):

Da asta i adevărat.
dacă ti place de cineva si te gândești la un nume care i aparține, automat creierul tău il vede mai frumos (numele).

| oglindasultanului a răspuns:

Mie imi place aisha, e unu din numele preferate. Nu mi-au placut niciodata numele astea cu "alis/ales".