| dark angel_6299 a întrebat:

Care's hobby-urile voastre?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Mie imi place gradinaritul.In fiecare vacanta de primavara cutreier toate magazinele de specialitate si caut tot felul de seminte de flori si de legume.In fiecare primavara am o intreaga alee de lalele de toate culorile si in fiecare vara craitele, petuniile, macii imi coloreaza gradina iar noptile cu luna mi le parfumeaza regina-noptii.Pare dificil dar te asigur ca orice lucru facut cu placere isi are rasplata in sine.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La fel ca April gradinaritul.In gradina mea au aparut primii ghiocei, nu au inflorit dar au 4-5 cm, urmeaza brandusele, viorelele, brebenei, toporasi, zambile, lalele, narcise, bujori, liliac (alb si mov ), trandafiri in mai multe nuante, manusa maicii domnului, tufe de iasomie, floarea pastelui, petunii, regina noptii, crini etc...Infloresc pe rand si sunt o incantare pentru ochi, iar de parfumul lor nici nu mai vorbesc.Cand apare caldura imi instalez pavilionul, imi scot si ghivecele cu flori din casa, curtea mea e o minune...

| fluturas a răspuns:

Muzica, desenatul love struck love struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îmi place să fac mişcare, să joc basket, să merg pe jos, să mă dau cu rolele, să merg pe munte. Îmi place să fac poze. Şi mă pasionează psihologia aplicată.

| myworldis5784 a răspuns:

Dansul si PC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansul, muzica, calatoriile(doar ca nu prea am avut ocazia)