| minteuandedouaori a întrebat:

Care stie cat coasta un Nokia 6300 la abonament la orange? si am abonament de 7 euro si 8 euro in puncte orange. primesc ceva reducere la prelungire sau ceva?
Sami spuna cineva care sia cumparat recent sau ceva de genu. Dau funda care stie exact!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Iti sugerez sa te duci intr-o zi cand ai timp liber, de exemplu azi, banuiesc, la firma Orange din lcoalitatea ta si sa iei legatura cu unul dintre consultantii lor care te vor lamuri.atunci de-abia afli pretul exact.acesta poate sa difere de la oras la oras. thinking
bafta!winking