| DenisaNicoletaG a întrebat:

Care sunt acele 3 caracteristici pe care iubitul/a, ar trebuie sa le aiba? puppy dog eyes

40 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Să aibă ochii căprui, tunsoare americană și să fie mai macho.laughingMă topesc când văd un băiat care are ochi căprui.

| anamariarot a răspuns:

Inteligență, sinceritate, simțul umorului. Pe lângă astea, să mă atragă și fizic laughing)) dar fără primele 3, poate să fie și făt frumos, că nu-l vreau

| 393Dan a răspuns:

Supla, caucaziana si mai inalta de 1.70

| syd a răspuns:

Inalt, blond, ochi albastri

| Yasmin875 a răspuns (pentru syd):

Tu ești fată? Credeam ca ești băiat.laughing

| syd a răspuns (pentru Yasmin875):

Genul e un spectru, nu ceva binar

| justanotheruser99 a răspuns (pentru syd):

Mein Führer, is this ya?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flocos, sincer și mai idiot ca mine, l-am găsit în tomberon, se juca World of Warcraft și mânca cartofi prăjiți, e tot ce am nevoie, ce pot cere mai mult de la viață?

| syd a răspuns (pentru justanotheruser99):

Vorbeste in germana pana la capat, daca e

| 12Gabriela3456 a răspuns:

Sa fie sincer
Sa aiba un scop serios in viata avand o personalitate bine definita
Si sa fie atragator si fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să aibă ceva anume, nu-mi aleg un personaj. Trebuie să avem acea chimie, atracția fizică și să rezonăm.

| Speed99 a răspuns:

1. Sa nu fie proasta.
2. Sa nu fie proasta.
3. Sa nu fie proasta.

| Drimmero a răspuns:

Sa fie draguta,, inteligenta si sa aiba un farmec aparte...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Ești prea pretențios.

| GoldenZenith a răspuns:

Inteligent, amuzant și sincer. day dreaming

| iar99Teo a răspuns:

1. Sa fie o prezenta agreabila atat fizic cat si din punct de vedere intelectual.
2. Sa fie sincer si sa comunice.
3. Sa aiba 7 ani de acasa

| Fumiko a răspuns:

Sinceritate,intelegere si iubire

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Acum ca imi recitesc comentariul: "Inteligent, amuzant și sincer."

Ai dreptate, cer prea multe. Oh, stai...

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Si ai tu ceva de zis daca e baiat si ii plac baietiii, hm? thinking

Let's be open-minded.

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Poate este gay.laughingSunt surprinsă.Nu mă așteptam.

| RAY a răspuns:

Nu noi alegem de cine suntem atrasi fizic, iar ca personalitate,sa fie amuzanta,sincera,serioasa, sa ne intelegem, sa nu fie genul perfeciune, sa nu ma critice, sa nu incerce sa ma scimbe, sa nu vorbeasca non stop

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Da,te-ai compromite cu un baiat care nu te-ar atrage fizic?

| Yasmin875 a răspuns (pentru RAY):

Nu,niciodata.Mai bine rămân singură.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Ma tot gandesc la chestia asta, oare ne vom gasi cu toti un partener/a de care vom fi atrasi si fizic?

| Nemessys a răspuns:

Sa mor de stiu ce sa aleg... Am o groaza si mi-e greu sa aleg doar 3, dar cred ca as vrea sa fie
1. Suficient de serioasa cat sa-si doareasca o relatie stabila. In rest poate sa fie oricat de copilaroasa sau crazy doreste ea
2. Comunicativa.
3. Putin mai timida, pasnica, buna la sufet... cand of.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

laughing figura mica.

| Felissa13Eden a răspuns:

Trebuie obligatoriu sa aiba o alunita in partea dreapta a gatului, OBLIGATORIU.
Un ochi albastru si unul caprui, ciacâr, ca la țară si picioarele egale; nu-mi convine sa aiba picioarele inegale...nu e sexy deloc.

| untu a răspuns:

Sufletista,intelegatoare si o buna gospodina!

Răspuns utilizator avertizat