| DenisaNicoletaG a întrebat:

Care sunt acele 3 caracteristici pe care iubitul/a, ar trebuie sa le aiba? puppy dog eyes

40 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Respect de sine, adică să fie autentică și directă în lucrurile pe care și le dorește și să lucreze mereu pentru a evolua, să citească mult, să călătorească
2. Condiție fizică bună, adică să facă sport măcar de 2 - 3 ori pe săptămână și să aibă o alimentație preponderent corectă din punct de vedere nutrițional
3. Să fie atrasă de latura spirituală, gen make love not war, să iubească animalele și oamenii îngeneral. Să fie mai mult axată pe înțelegere și consens, chiar dacă poate să nu fie de acord cu anumite chestii.

| Speed99 a răspuns:

1. Sa nu fie proasta.
2. Sa nu fie proasta.
3. Sa nu fie proasta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Ești prea pretențios.

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Acum ca imi recitesc comentariul: "Inteligent, amuzant și sincer."

Ai dreptate, cer prea multe. Oh, stai...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

laughing figura mica.

| RAY a răspuns:

Nu noi alegem de cine suntem atrasi fizic, iar ca personalitate,sa fie amuzanta,sincera,serioasa, sa ne intelegem, sa nu fie genul perfeciune, sa nu ma critice, sa nu incerce sa ma scimbe, sa nu vorbeasca non stop

| Drimmero a răspuns:

Sa fie draguta,, inteligenta si sa aiba un farmec aparte...

| Nemessys a răspuns:

Sa mor de stiu ce sa aleg... Am o groaza si mi-e greu sa aleg doar 3, dar cred ca as vrea sa fie
1. Suficient de serioasa cat sa-si doareasca o relatie stabila. In rest poate sa fie oricat de copilaroasa sau crazy doreste ea
2. Comunicativa.
3. Putin mai timida, pasnica, buna la sufet... cand of.

| untu a răspuns:

Sufletista,intelegatoare si o buna gospodina!

| GoldenZenith a răspuns:

Inteligent, amuzant și sincer. day dreaming

| anamariarot a răspuns:

Inteligență, sinceritate, simțul umorului. Pe lângă astea, să mă atragă și fizic laughing)) dar fără primele 3, poate să fie și făt frumos, că nu-l vreau

| ShaOfHatred a răspuns:

Sa existe, sa fie uman, si sa traiasca.

Răspuns utilizator avertizat
| syd a răspuns:

Inalt, blond, ochi albastri

| Yasmin875 a răspuns (pentru syd):

Tu ești fată? Credeam ca ești băiat.laughing

| syd a răspuns (pentru Yasmin875):

Genul e un spectru, nu ceva binar

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Si ai tu ceva de zis daca e baiat si ii plac baietiii, hm? thinking

Let's be open-minded.

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Poate este gay.laughingSunt surprinsă.Nu mă așteptam.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru syd):

Mein Führer, is this ya?

| syd a răspuns (pentru justanotheruser99):

Vorbeste in germana pana la capat, daca e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flocos, sincer și mai idiot ca mine, l-am găsit în tomberon, se juca World of Warcraft și mânca cartofi prăjiți, e tot ce am nevoie, ce pot cere mai mult de la viață?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să aibă ceva anume, nu-mi aleg un personaj. Trebuie să avem acea chimie, atracția fizică și să rezonăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligent, nesuferit si ambitios.

| Yasmin875 a răspuns:

Să aibă ochii căprui, tunsoare americană și să fie mai macho.laughingMă topesc când văd un băiat care are ochi căprui.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Da,te-ai compromite cu un baiat care nu te-ar atrage fizic?

| Yasmin875 a răspuns (pentru RAY):

Nu,niciodata.Mai bine rămân singură.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Ma tot gandesc la chestia asta, oare ne vom gasi cu toti un partener/a de care vom fi atrasi si fizic?

| 393Dan a răspuns:

Supla, caucaziana si mai inalta de 1.70

| August99 a răspuns:

Nu stiu. daca suntem pe acelasi vibe e de ajuns

Răspuns utilizator avertizat
| Felissa13Eden a răspuns:

Trebuie obligatoriu sa aiba o alunita in partea dreapta a gatului, OBLIGATORIU.
Un ochi albastru si unul caprui, ciacâr, ca la țară si picioarele egale; nu-mi convine sa aiba picioarele inegale...nu e sexy deloc.

| Andwta a răspuns:

Sincer, fidel si cu suflet bun.

| Fumiko a răspuns:

Sinceritate,intelegere si iubire

| JustBlackNoGrey a răspuns:

De incredere
suflet bun
inteligenta

| suntsuper a răspuns:

Frumos atractiv si atragator

| iar99Teo a răspuns:

1. Sa fie o prezenta agreabila atat fizic cat si din punct de vedere intelectual.
2. Sa fie sincer si sa comunice.
3. Sa aiba 7 ani de acasa

| 12Gabriela3456 a răspuns:

Sa fie sincer
Sa aiba un scop serios in viata avand o personalitate bine definita
Si sa fie atragator si fizic.