| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune magazine online românești cu haine? In special, aș dori să achiziționez câteva rochii de seară superbe, lungi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ca sa iti raspund normal la intrebare, cele mai populare magazine online sunt aliexpress, joom etc. Dar cel mai bine e sa cumperi de la un magazin din orasul sau satul tau caci poti gasi alta mai frumoasa ca pe site!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand sa cumperi in special o rochie de ocazie online, pentru ca ai toate sansele sa nu iti vina masura, sa nu cumperi ceva calitativ, sau sa nu ajunga in timp la tine.
Recomand sa mergi prin magazine si sa probezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stimata domnisoara, cumpara de la magazine prin oras, cumparati toate femeile online iar apoi plangeti ca nu va vin dar chestia asta ma calca pe nervi. PS: Daca mergi la magazin in oras poti gasi o rochita mai frumoasa ca aia de pe site.