| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase sau romantice nume de baieti? Dar de fete?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nume romantice de baieti?!
Ciudat, dar nu stiu sa existe un nume, care ar putea fi inteles ca romantic, atata vreme cat nu esti indragostit(a) de persoana cu numele respectiv.
Ceea ce pentru tine poate suna romantic si frumos, pentru altul /alta poate suna indiferent, sau chiar urat.
Numele de baieti, raman nume de baieti si nu ti-l alegi tu, ci parintii tai ori nasii, daca esti de pe la tara si nasii sunt pretentiosi la asta.