| Forevăr a întrebat:

Care sunt cele mai "neobisnuite" nume de baieti si de fete? happy

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

De baieti : Kal-el, Everly Bear, Lego, Lindell.
De fete : Chanel, Puma,Adel,Kenyatta,Dafina, Jovana, Naira.

| Nicoleta99 a răspuns:

De fete(romanesti): Costela si marcelina.si de baieti: paraschiv, angelino si paulolaughing

| AlexDF a răspuns:

Kal-el (numele de nastere al lui Superman): fiul lui Nicholas Cage

Chanel: fiica cantaretului rap Nelly

Puma: fiica cantaretei Erykah Badu

Everly Bear: fiul cantaretului Anthony Kiedis de la Red Hot Chili Peppers si modelului Heather Christie. Tatal a ales primul nume din pasiunea pentru trupa rock Everly Brothers.

Metallica: un cuplu din Suedia si-a numit astfel fiica nascuta in 2007, dupa populara formatie rock.

Lego: asa se numeste fiul unei familii suedeze, dupa ce au castigat procesul initiat de autoritati impotriva acestui nume neobisnuit.