| Berta a întrebat:

Care sunt defectele voastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi le consideram calitati tongue

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Sunt sensibilă în anumite lucruri, pun mult suflet în nu ce ar trebui. Sunt corectă în viaţa reală, deşi sunt conştientă că am de pierdut in viaţă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am spatiu sa ti le insir pe toate.

| bubblesx a răspuns:

Sunt sensibila, mereu sunt putin cam fraiera, cred orice, prieteni cateodata ma ia`u peste picioroh go onlaughing, sunt fitoasalaughing!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea sincera, si pot jigni.tongue

| Xfactor_2745 a răspuns:

Sunt prea timid, ma enervez repede, uit prea repede lucrurile si sunt sincer(uneori e un defect)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las prea mult de la mine. Dacă mi-a greşit cineva îl iert odată, de două ori, de trei ori, de patru ori, până mă pune jos cu nervii.[Doar dacă este o persoană la care ţin mult]. Sunt destul de credulă, pun suflet în tot ce fac, sunt timidă, foarte sensibilă, corectă, spun lucrurile pe faţă chiar dacă sunt de bine sau de rău, fără nicio jenă.

| vykkusor a răspuns:

Am citeva alunite care ma deranjeaza la nebunie...si as da orice doar ca sa nu le mai am. poate curind ma voi duce la o clinica si mi le voi scoate cu laser, doar ca e tare scump, dar ce nu face o fata doar ca sa arate bine? pa

| Anduciu a răspuns:

Ohoo, prea multe sa le insir aici.laughing

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Mmmm... mai multe! Sunt sensibila si sunt poate mult prea atenta la detalii, deseori sunt o mare uituca laughing), sunt prea sincera cu cei din jurul meu, sunt un pic cam prea timida, adica asa cred eu :p.