| XpisiXmiawX a întrebat:

Faceti un top 5 cu defectele si calitatiile voastre.

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Defecte:
-incapatanata
-ironica
- uneori rea (cu cine merita )
-imi place sa-i ghidez pe altii
-lingusitoare (foarteeee )

Calitati :
-generoasa
-ospitaliera
-energica
-altruista
-sincera

>big grin

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Defecte:Ma enervez repede, sunt destul de aroganta, uneori tind sa dau ordine, critic prea mult oamenii, si mai ales pe mine, si am trairi emotionale foarte intense, astfel ca trec usor de la obisnuita mea aroganta la stari depresive.
Calitati:Sunt perfectionista, creativa, cu un simt al umorului dezvolat, ma daruiesc mult emotional in relatiile cu oamenii si stiu sa ascult, iar in limita experientei, sa dau si sfaturi.

| RXN a răspuns:

Zbenguici, perfectionista, pentru mine cel putin, e un mod de-a spune.Nu ma refer, de exemplu, la obsesia aceea de a face ceva perfect, ca la carte, ci de a-l face cat se poate de bine.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Calitati:
-optimism
-sinceritate
-spontaneitate
-generozitate
-punctualitate
Defecte:
-egoism
-invidie
-gelozie
-mandrie
-posesivitate

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt iritant de sexy, sexy de inteligenta, inteligent de aroganta, arogant de frumoasa si frumoasa de irit.

Piticule, esti nesimtit dar respecti orice? Ceva nu are se leaga.

Roxana, perfectionismul e boala psihica nu calitate.

| StefanStyle94 a răspuns:

Defecte:1.Prea sensibil cand vine vorba de sentimente profunde.2.Arogant.3.Am un tupeu din ala nesimtithappy.4.Mult prea vorbaret si lipsit de modestie.5.Ma enervez usor...Calitatibig grinragut,sportiv,carismatic,comunicativ,iubesc mult si fac absolut orice pentru cea la care tin si pentru cei care-mi sunt aproape...as putea sa palavragesc pana maine la ora asta referitor la persoana meahappy

| AnaBejenaru a răspuns:

Antipatca, egoista, indecisa, impertinenta, nesociala etc skz daca iti spun toate defectele mele incepi sa plangi
calitati, inteligenta, frumoasa, gandesc logic etc

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Frumos, viril, dotat, cu vila, cu masina. nu caut nimic, doar ma laud happy

defecte n'am

| Dorinel a răspuns:

Defecte:
- putin narcisist happy
- vorbesc urat uneori
- putin nesimtit
- fac misto de profesori(asta cred ca intra la nesimtit, da' in fine)
- foarte tupeist

Calitati:
- Respect orice(de la fete pana la o regula banala)
- Foarte vorbaret(nu te plictisesti cu mine)
- Foarte nebun(dansez si cu profa de geogra daca imi vine in cap pe guta)
- Imi place sa fiu la moda (De la freza la boxeri)
- Destept.

| Zazu a răspuns:

Nu uit si nu iert, niciodata, pe cineva care imi face rau.Cred ca raul facut se intoarce triplu, asa ca las timpul sa-si spuna cuvantul care, si de obicei, se implineste.Sunt adepta zicalei"Incet dar sigur"!
Sunt sclipitor de inteligenta si am o voce excitanta!
Mostenirea de la tata, intra la calitati sau la defecte?!
Ma uit si vad ca dispun de putine defecte si calitati, dar sunt mandra de ele!

| mrrry a răspuns:

DefeCte:1.naiva 2.critic prea mult 3.iert prea usor 4.nu-mi recunosc greselile uneori 5.ma enervez ff repede
CaliTati: 1. iau de cele mai multe ori partea buna a lucrurilor 2.ma atasez foarte repede(nu stiu dk e neaparat o calitate) 3.as face o groaza de luCruri pentru pers pe care le iubesc 4.amabila 5."de treaba"

Pwpp:X

| FanMJJ a răspuns:

Defecte :
arogant
naiv
ma enerverz repede
tupeist
mandru
calitati
invat repede
ma adaptez la orice conditi
sunt generoz
sunt prea iertator
sunt sincer
funda big grin

| InLove a răspuns:

Defecte :... ma enervez prea repede uneori, si cam rau, si spun unele lucruri, nu urate, sau ceva de genu, dar lucruri care pot sa jigneasca. 2 imi pierd prea mult vremea la calc. si tv. 3 cred ca ma supar cam repede thinking, dar la asta am inceput deja sa lucrez., 4.nu sunt prea sociabila, adica sunt dar doar cu persoanele pe care le cunosc... 5. sunt lenesa, dar pot sa si pun osul la treaba, cand vreau laughing)

calitati 1. sunt ambitioasa 2. am curaj 3. am talent, al diverse lucruri 4 sunt isteata, prind lcrurile din zbor! si nu mai trebuie sa le invat, si am o memorie destul de buna 5. sunt gata sa invat din greseli laughing)!

| Gabrielă_8854 a răspuns:

Scuze... eu nu pot face un top 5 calitati pentru ca nu am, dar iti scriu cateva dintre marile mele defecte: am capacitatile sentimentale ale unei furculite, cand vine vorba despre persoane care mi-au facut rau; vorbesc mult (in exces); sunt sincera (bagam la defecte, ca in ziua de azi nu mai este calitate); imi place sa ma implic; imi place sa investesc sentimente si o fac foarte des, pun dragoste in tot ce fac; sunt razbunatoare; nu prea iert (si cand iert, nu uit). Cam astea, altele nu-mi vin acum in minte.

| DeejayRash a răspuns:

Calitati : optimist, sincer, prietenos, darnic, ma integrez usor oriunde...
defecte : sunt fumator, rareori laudaros, imi place sa discut gusturile (ceea ce este un defect), nu ma multumesc cu putin, arogant...