| Berta a întrebat:

Care sunt defectele voastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi le consideram calitati tongue

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Sunt sensibilă în anumite lucruri, pun mult suflet în nu ce ar trebui. Sunt corectă în viaţa reală, deşi sunt conştientă că am de pierdut in viaţă.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Anduciu a răspuns:

Ohoo, prea multe sa le insir aici.laughing

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Mmmm... mai multe! Sunt sensibila si sunt poate mult prea atenta la detalii, deseori sunt o mare uituca laughing), sunt prea sincera cu cei din jurul meu, sunt un pic cam prea timida, adica asa cred eu :p.

| bubblesx a răspuns:

Sunt sensibila, mereu sunt putin cam fraiera, cred orice, prieteni cateodata ma ia`u peste picioroh go onlaughing, sunt fitoasalaughing!

| vykkusor a răspuns:

Am citeva alunite care ma deranjeaza la nebunie...si as da orice doar ca sa nu le mai am. poate curind ma voi duce la o clinica si mi le voi scoate cu laser, doar ca e tare scump, dar ce nu face o fata doar ca sa arate bine? pa

| Xfactor_2745 a răspuns:

Sunt prea timid, ma enervez repede, uit prea repede lucrurile si sunt sincer(uneori e un defect)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am spatiu sa ti le insir pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea sincera, si pot jigni.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las prea mult de la mine. Dacă mi-a greşit cineva îl iert odată, de două ori, de trei ori, de patru ori, până mă pune jos cu nervii.[Doar dacă este o persoană la care ţin mult]. Sunt destul de credulă, pun suflet în tot ce fac, sunt timidă, foarte sensibilă, corectă, spun lucrurile pe faţă chiar dacă sunt de bine sau de rău, fără nicio jenă.