| Smarandica a întrebat:

Care sunt fanteziile tale? Sau zi-mi cel putin o >fantezie:

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Eu am o fantezie cu o bastinasa de pe o insula, unde e clar ca eu naufragiez, facem dragoste pe malul marii... atat de romantic, pasiune, dorinta, fierbinte! dupa care imi spune ca e canibala si ii vad rudele cum pregatesc focul

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa poarte Samoila chiloti rozday dreaming.

| Flav a răspuns:

Sa iasa alllinna expert. Cred ca viseaza asta si noaptea.

| Flav a răspuns:

@tarziu - da, fiindca eu n-am fantezii, am doar dorinte.

| danutzsan a răspuns:

Sa zbor, iar cerul sa aiba culorile curcubeului

| tarziu a răspuns:

@marionel Eu ies, numai sa fie vara, ca altfel trebuie sa port sort

| tarziu a răspuns:

Flav, era vorba de ale tale, tu asta visezi?

| tarziu a răspuns:

Gata! promit ca ma abtin, mai am 3 ore si ma trezesc sa merg la pescuit, ma duc sa ma uit in pleoape!

| demonangel37 a răspuns:

Sa fac sex pe o insula pustie mica inconjurata de flacarile unui cerc mare de foc un loc cu mirosuri imbietoare si relaxante un adevarat rai

Răspuns utilizator avertizat
| hellnight a răspuns:

Sa merg intr-un loc foarte exotic, departe de toti si toate inconjurata de armonie placere si fochappy a ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac sporturi extreme, desi sunt o fricoasa laughing.