| Victor453 a întrebat:

Care sunt limitele tale din punct de vedere fizic, personal și emoțional?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal? Pornesc de la ideea ca limitele sunt imaginare.Si trebuie depasite.Fizic? Mda, alea sunt mai greu de depasit. Emotional? Presupun ca ma atasez foarte greu. Daca asta se poate numi o "limita".

8 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu am limite, fac asta cand ma plictisesc :
http://m.youtube.com/watch?v=T-D1KVIuvjA

| Victor453 explică (pentru PersonajFictiv):

Si pana acum nu ti-o nimerit nico pasare intre picioare cand stateai?)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Victor453):

Cu ciocu, da, dar doar pasarici, nu pasari.

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Saraca fata))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Victor453):

Am chucknorizato big grin

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Haha)) dar el stie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Victor453):

Pai eu is "el".
Ele suntem noi, ele cand eram noi nu mai erau ele de aia au avut nevoie de ajutor sa fie unite prin forta divinificatoare a fiintei cosmoslui craciuniisadoia foidsaf'alkdsf; as/.fds/
Intelegi?

| Victor453 explică (pentru anonim_4396):

Acel moment cand ai citit de o 100 de ori si n-ai inteles nimic)) tot prost sunt))