| Denissaa a întrebat:

Care sunt mai bune, telefoanele de la nokia sau cele de la samsung?

Răspuns Câştigător
| nemoninizat a răspuns:

Sall.eu cred ca telefoanele Nokia sunt mult mai bune, rezistente si tine bateria mai mult decat Samsung

7 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Nokia 100%
The best of the best.

| xDeniisa a răspuns:

Buna

Cele mai bune sunt cele de la Nokia.winking

| HurremSultan a răspuns:

Buna.Telefonele Nokia sunt cele mai bune.happy
Sper ca te.am ajutat pa.pa wave

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Eu am Samsung şi-mi ţine bateria 4 zile plus că ascult muzică în fiecare seară, scriu sms-uri în fiecare zi şi din când în când vorbesc la telefon.

Eu sunt mulţumită, acum depinde de preferinţele fiecăruia. O zi cât mai plăcută!

| rty a răspuns:

Depinde de model.

| Bianca_1513 a răspuns:

Am avut Nokia si acum am Samsung si cred ca Samsung e mai bun!
Bateria tine mai mult, acum depinde si de model.

| iasmy101 a răspuns:

Samsung normal!