| kesha:D a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate? dar care sunt jocurile voastre preferate? cele mai tari primesc funditatongue

Răspuns Câştigător
| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Kesha-blah, blah, blah, KEsha-Tik Tok, Kesha-Shut Up, Guess Who, Spike, Bitza.SIms...

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Sper sa fie raspuns castigator...oricum...deci melodiile mele pref sunt:Kasha-tik tok, lady gaga-poker face, Inna-amaizing, september.
jocuri:gradinarit, coafura, samy spa(cred ca se num asa dar vezi...)

| DeeeaA a răspuns:

Melodii:andra &ady cristescu-colt de suflet
Joc:club penguin, gaia, conquiztador

| romanionu a răspuns:

In Flames - Evil in a Closet
Metallica - Nothing Else Matters

si jocuri
Lineage 2 =p~
Call of Duty, Battlefield, Total War serieswinking

| kjbh13 a răspuns:

Maxim fadeev cu piesa fragile sint sigur nu a-ti auzit-o