April
| April a întrebat:

Care sunt principalii sabotori ai starii tale de bine? Cum ii poti contracara?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vestile proaste.Mereu imi strica starea de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principalii sabotori ai starii mele de bine sunt nereusitele, (cand lucrurile nu merg cum imi doresc eu) indiferent de natura lor. Pentru a-mi restabili echilibrul interior fac tot ce-mi sta in putinta pentru a izbuti, pentru a-mi recastiga stima de sine. Daca nu reusesc asa, atunci ma consolez cu gandul ca am realizat tot ce mi-a stat in putinta si asa a fost sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grijile...Ma i-au cu o stare de non-minte, actiune de cele mai multe ori sport.