| gloria7 a întrebat:

Care universitate e mai buna, de stat sau private?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea privata iți ofera condiții mai bune, bănuiesc ca lumea e mai civilizata.

| PetreConstanta a răspuns:

Sa fie acreditata

| a1doru a răspuns:

Da departe universitatile de stat sunt muuuult mai bune decat cele private.ma refer la situatia din Romania, nu la cea din occident.

| Vali87 a răspuns:

De stat. Eu de exemplu am fost la mai multe interviuri de grup si majoritatea erau de la facultati de stat. Totodata am amici care lucreaza la companii multinationale si imi zic ca o mare parte din angajati provin de la universitati de stat.

| Oana_9216 a răspuns:

De stat zic eu.