| Mara_1046 a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare sitcom? Desi e mai vechi, mie imi place Everybody loves Raymond! Are un umor genial! big grin Aveti recomandari de astfel de seriale?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Familia Bundy, Alf, Cine este şeful aici, şi Toţi sub un acoperiş, comedie cu Bill Cosby, şi the Cosby show.Plus Mr Bean, şi Benny Hill.

3 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Mi-a placut Everybody loves Raymond! Fratele lui mai mare e foarte tare! Mi-au mai placut: Two and a Half Men, Friends, Who's the Boss?, Seinfeld. Mai sunt, cand mi le amintesc, revin.

| Mina a răspuns:

Mi-am mai amintit unul: The Nanny.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seinfeld