| larisa_8487 a întrebat:

Careva student la facultatea de fizica pe aici? nu conteaza in ce oras!

3 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Draga larisa, eu urasc fizica.De ce? Profa de fizica din general o vrut sa ma lase coringent in mai multe randuri.Am blestemato la greuhee hee

| larisa_8487 explică:

Hey...eu am si fost corigenta la fizic in a9alaughing)) am un prof groznic lasa pe vara cate jumate de cls si sunt o eleva medie de 8-9 in toti anii am avut media generala peste 9...de ex am term a12a cu 9.32 ...si uram fizica... dar uite k m-am hotarat sa dau bacu la fizica iar acum continui pe latura asta gandindu-ma la viitor, vr sa fac facultate pentru a profesa in domeniu nu doar sa zic ca am o diplomatongue.la fizica medicala vreau sa dau e cv greu dar ft sigur pentru viitor! e o facultate foartee dificila dar am sa fac fata! daca la profu meu luam 5 insm k sunt de 7 8 ...cu toate k a fost naiba in persoana nu m-am lasat demoralizata fiind constienta de propria valoare. obiectiva nu subiectiva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... scrie-mi pe www.fizicaonline.blogspot.com