| FrateleMariusMariusFratele a întrebat:

Cat are credit aparat de noroc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

23.

| Simpatic a răspuns:

Fara numar are credit
stai departe de jocurile de norocwinking

| VoidEternal a răspuns:

Cât n-are gușterul gaură în buzunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu mă întreb ce vedeți găsiți fascinant și uimitor la un aparat care va fură din viață va ia din viață din sănătatea din bani munciți din greu de voi merită să vă bateți joc de voi în halul ăsta? Îl loc să vă luați pe voi ceva frumos un Adidas un trening o gentuță un pantof un tricou ceva frumos pe voi. Voi dați bani pe aparate și cazinouri cu visele că o să deveniți milionarii și plini de avere. Singura avere pe care o so aveți după aparate și cazinouri și pariuri sportive o sa fie Sărăcia. Da până o să vă dați seama și o să vă treziți o sa perieți groznic de mult din voi mult rău de tot câți nu și-au pierdut familie cu rahaturile astea? Câți nu s-au ales să-și vândă din casă și să se împrumute de la tovarăși și bani cu camătă sa joace la jocurile de noroc cazinouri pariuri sportive câți nu și-au pierdut viața așa? O groază de oamenii au rămas pe străzi fără familie fără copii lor lângă ei și soțiile și nevestele lor lângă ei au pierdut totul în viața și pe ei săi pierdut nu urmați drumul ăsta fraților nul urmați ăsta nu-i drumul omului ăsta este drumul omului destrăbălat fără frică de Dumnezeu și își aruncă păinea de la copii din gura și de la masă la niste jegoși "oamenii" murdari cu fapte întunecate mari de tot care deține pariurile astea Sportive cazinourile astea si sălile astea de jocuri de noroc si poker nu-i păcat de viața voatră fratele meu? Nu-i păcat de bani voștri fratele meu? Nu păcat de familiile si copii și soțiile voastre fratele meu? Cu ce vă alegeți în afară de sa pierdeți cu nimic cu Absolut nimic Dumnezeu sa aibă milă de noi câți nu și-au loat viața de la cazinouri o groază au rămas cu datorii și și-au loat viața Doamne Dumnezeule ferește daca vreodată bag vreun 1 leu sau un singur cent în cazinouri aparate pariuri sportive poker sau cine știe ce rahaturi mai există satanice mă calce mașina de 10000 ori daca eu bag bani sau îmi tătăresc viața prin așa locuri deprăvate și murdare...

| MihaiMB a răspuns:

Vrei să bagi toți banii acolo ca să vezi cât de mult are? Eu zic să te oprești că oricum sunt făcute doar să iasă ei în câștig. Eu nu cred că știe nimeni răspunsul la această întrebare.