| Blanky a întrebat:

Cat ati luat in teza la mate? Dar la romana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din ce clasa esti. Daca esti in a8a,nu te compara cu cel de a6a,pentru ca poate ca el acum are 10, dar mai tarziu poate se va schimba ceva.

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu am terminat de mult liceul dar la română am avut o dată 7 şi o dată 9 (în rest doar 10 la teze) iar la matematică am avut o dată 7, de două ori 8 şi o dată 4 (poveste lungă) şi-n rest 10.
Noroc.

| mdany a răspuns:

La mate is prea geniu pentru 10 asa ca am luat 11, si la romana 4, ca doara romana asta ii limba grea.

| Radioactive a răspuns:

La română 10, profesoara a zis că nici nu-şi mai pierde timpul corectând teza mea şi îmi trece nota 10 pe loc, pentru participările mele la concursuri şi olimpiade(şi rezultate, bineînţeles), iar la mate la fel.

| AlysaAly a răspuns:

Mate 7 romana 10

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

8 Mate 9 Romana big grin

| LifeInColors a răspuns:

10 si 10

| dayanalove12 a răspuns:

Mate = 10
romana = 9
:d