| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o cartela orange cu numar de 4 euro?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Potrivit cursului B.N.R.,un euro = 4 lei și 30 de bani, adică 43.000 lei vechi.
Dat fiind faptul că vorbim despre o cartelă de 4 euro, asta înseamnă că prețul variază între 17-20 lei.
Baftă!

| Broadband a răspuns:

20 lei

| 211wasgnij a răspuns:

De ce nu comanzi una gratis, 100% legal de pe adresa: http://www.orange.ro/free-sim/?
Pentru mai multa siguranta, scrie tu frumusel pe motorul tau de cautare google sau yahoo cartela sim Orange gratis, le dai adresa si te-ai facut gratis cu o cartela sim.
E pe bune, am testat acesta oferta a lor.
Ti-am oferit instructiuni pentru ca am observat ca TPU se tine de farse cand vrei sa accesezi un site postat ca si raspuns pe domeniul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 euro.Nu trebuia sa pui intrebarea la alta categorie? Numai bine.