| LeGeorge a întrebat:

Cat costa telefonul samsung galaxy ace la orange fara abonament sau orice altceva, doar telefonul.

4 răspunsuri:
| andreeauta1999 a răspuns:

Eu mi-am luat si costa cam 15-20 mil

| Adee_Gabrielito_1998 a răspuns:

Andreeutza esti cam PROASTAwhistling cred ca minti pariez ca nu ai un telefon desta ca nu stii nici prestu...la Orange e 12-1300 lei 2000lei iei un iphone 4 *** care in afara e 230EURO ai vazut si tu ca e un smartphone si zici ca ai si iti dau cu parerea

| FanaticStefan a răspuns:

Preturile difera in functie de tipul de abonament ales si de perioada contractuala

| FanaticStefan a răspuns:

Incepand de la 100 de euro