| Thecurious a întrebat:

Cat de des consumati pizza si cum preferati sa fie?

12 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Rar, nu îmi place decât aia de casă, făcută de mama. Pufoasă love struck

| wpetterssone a răspuns:

Destul de rar. De obicei mi-o prepar singur.

| SilentRain a răspuns:

O data la 2-3 săptămâni, ador pizza cu ton love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar spre deloc

| AvalohAlyn a răspuns:

Îmi place pizza de la Luca.
2 ori pe luna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stimate dle Theinspired,
Din câte, știu, cunosc, acest portal este pentru a ne ajuta unii pe alții să ne rezolvâm problemele vieții.
Astfel eu mă aștept de la dta ca să pui acele întrebări care te ajută cu ceva. Restul sunt spam.
Te ajută cu ceva să știi cât de des consumă pizza TPU-iști?
Eu nu mai consum deloc.
Unul din motive, este că ți se servește aluatul făcut din făină, care costă 4 lei/kg la prețul de 40 lei/kg, plus un pic de topping.
Alt motiv este că are calorii făcute din carbohidrați prea multe pentru nevoile mele.
Dacă totuși consum, pizza al tonno, con pesce.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mănânc pizza foarte rar. O prefer pe cea cu brânză.

| gogu220 a răspuns (pentru sadrian46):

Acum ce te-ai aprins şi tu aşa?
Vrei să vinzi cu 80 lri/kg o pungă de făină? Faci gogoşi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru gogu220):

Sau covrigi.
Dar, pizza.
Făină de grâ la raft 1.70 lei
1 kg pizza = 42 lei
să zicem că de 21 lei îți pune ceva pe ea, ceea ce mă îndoiesc, dar mna.
21/1.7= 12
Deci de 12 ori.
Uite așa și iar așa.

| Thecurious explică (pentru sadrian46):

La ce te astepti de la unul care cultiva Instagram, Facebook, Youtube, tinder (asa cum dumneata ai afirmat ) si mai e si sef de gașcă renumit la nivel judetean (concurez cu alti barosani pentru un post pe regiune )?

| RainmakerX a răspuns:

Imi place mult pizza, as putea manca mereu.
Mananc cam 1 data la 2 saptamani.
Cateodata de la fast food dar de cele mai multe ori o fac eu.

| AdrianFlorentinAdi98 a răspuns:

Consum pizza cam o data pe luna.