| Tobeornottobe a întrebat:

Cat de mult va iubiti propria imagine?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu imi iubesc propria imagine.Niciodata nu sunt pe deplin multumita de mine.

| SweetCandy a răspuns:

50%

lolita
| lolita a răspuns:

Depinde cum ma trezesc happy, in general sunt multumita.

| Ana a răspuns:

Nu prea mult big grin

| inna a răspuns:

Nu sunt narcisista.

| danutzsan a răspuns:

Ceva mai mult decît alţi...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu sunt foarte mult multumita de propia mea imagine dar sunt altele de au o imagine naspa si ma multumesc asa cum sunt "Draguta"

| IQOnly a răspuns:

Poate 70000%!

| crizantema a răspuns:

Nu pot sa zic ca imi iubesc propria imagine mai mult sau mai putin... Depine de starea de spirit care o am, in orice caz sunt multumita de mine, de imaginea mea, si nu as schimba nimic.

| Chocolate a răspuns:

Nu prea mult.Mult mai bine decat o narcisista, dar nici prea bine sa fiu complexata si multumita. Apai pe planeta asta ce e bine?

| 61n4 a răspuns:

Sincer... f pootin... dar nu mai spune la nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de mult, dar nu cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de mult! atat de mult incat nu vreau sa fac nimic rau. sa nu jignesc pe nimeni in primul rand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La care imagine te referi? Nu-mi plac fotografiile pentru ca imortalizeaza un trecut care este de domeniul mortii.Imi plac amintirile vii din memoria mea. Daca te referi la cealalta imagine pe care si-o face lumea despre mine nu prea ma preocupa pentru ca traiesc destul de sincer si intens si daca ar face-o fiecare "lumea"n-ar mai avea loc in mintea nimanui si ar ramine fara nici o importanta de altfel cum merita din plin.