| Superior a întrebat:

Cat de mult va place KFC-ul?
Cat de des comandati?
Cat de sanatos credeti ca e?
Pentru mine e fastfood-ul meu preferat, mananc de 3-4 ori pe luna acolo si consider ca comparativ cu McDonalds, e mai sanatos.

13 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Foarte mult.
Cam de 2 ori pe luna.
Deloc.

| Endoryus a răspuns:

Cat de sanatos credeti ca e? Daca ai fi muncit vreodata la una din astea specificate mai sus, te asigur eu ca nu am mai mancat rahatul vandut de ei.

| RAY a răspuns:

Cat de mult va place KFC-ul?
deloc
Cat de des comandati?
niciodata
Cat de sanatos credeti ca e?
iti sapi groapa cu bani tai cu gura, fast food care determina cancer, obezitate, boli de inima, hipertensiune, mancarea sanatoasa este mult mai gustoasa si sanatoasa
Pentru mine e fastfood-ul meu preferat, mananc de 3-4 ori pe luna acolo si consider ca comparativ cu McDonalds, e mai sanatos.
iti garantez eu ambele te trimit in groapa, nu exista mancare sanatoasa si toxica, guvernele ne vor morti ca sa nu ne plateasca pensile, tu nu crezi ca ei nu stiu? ba da stiu, sclavul de tine e super sa mori inainte de intrat in pensie

| Superior explică (pentru Endoryus):

Am un prieten care a lucrat pe timp de vara acolo, din ce am inteles e foarte ok.

| ThyDoom a răspuns:

Nu mănânc fast-food.
Nu comand
Nu e foarte sănătos.
De 3-4 ori pe lună e-n regulă.
Habar nu am care e mai sănătos și care nu. Pentru mine toate sunt la fel.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Guvernele ne vor morti ca sa nu ne plateasca pensile
Ei, prietene, e bine când exagerezi să nu sari de pe cal, că mai ai nevoie de el, dacă vrei să ajungi departe, sau nu?

| mgtow a răspuns:

Si eu stiu pe unu care mana la kfc si sa ingrasat. Mai mergea si la burger king.

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Pe bune guvernele sunt fericite ca platesc pensi? nu cred asta

| Dismally a răspuns:

Destul de mult.
Nu prea mananc fast-food, o data pe an poate.
Produsele deep fry nu sunt sanatoase.

| CdeMetal a răspuns:

Mananc foarte rar la fast food, prefer de la Mc totusi, cand mananc.

| Thecurious a răspuns:

Iti recomand sa urmezi recomandarile cercetatorului Gheorghe Mencinicopschi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un guvern plătește pensii pentru că pensiile rezultă din legi de protecție socială. Astfel un guvern când plătește pensii nu le plătește din buzunarul lui, ca să se poată pune problema că este fericit sau nefericit când respectă o lege.

| HadesSs a răspuns:

Am renuntat la el de mult, daca inveti sa iti faci tu acasa un KFC al tau cand ti-e pofta crede-ma nu vei mai manca in veci cartofi prajiti congelati si burgeri de aia care nici nu au vazut carnea.