| Urââtaa a întrebat:

Intr-o luna cat pot slabi daca mananc ordonat; nu mananc: chipsuri ciocolata fastfood mancaruri uleioase si fac miscare 2 ore?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Degeaba ti-as spune : slabesti 4 kg, sau 2 sau 5 pentru a primi funda.
Ei bine, fiecare avem organismul diferit. Daca eu in 2 saptamani mancand asa cum ai zis tu am slabit 2 kg, tu ar trebui sa slabesti 4 ca doar mananci asa 4 sapt, nu?
Dar nu, nu e asa. Depinde. Oricum in jur de 3 kg sau 4, daca vrei sa auzi totusi un raspuns exprimat in kg.
Nu uita! Trebuie sa te cantaresti dimineata, la aceeasi ora.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu faci sport mult, slabesti vreo 2-3 kg. Depinde de metabolism. Eu ti-am zis in general.
Daca faci sport si bei multa apa, vei slabi vreo 4-5 kg.

| Mikhtarian a răspuns:

Depinde,daca mananci sanatos, poti slabi in jur de 1-2 kg, daca practici si sport, poti ajunge si la 5 kg.

| tinka1 a răspuns:

6 kg cel mult

| Manuela18 a răspuns:

Buna. Depinde de organismul tau, daca mananci sanatos e posibil sa scapi de minim 5-6 kg.