| Finutzulz a întrebat:

Cat mai tine frate soarele asta cu dinti? Nu cred in creme antiuv pline de toxine si daca imi mai arde soarele tenul cand sunt in geaca groasa ma omor, nu mai rezist.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de zona unde stai. De obicei, frigul mai persista puțin in luna Martie iar din Aprilie incepe sa se incalzeasca.

| marin1988 a răspuns:

S-a cam schimbat clima în ultimii ani, suportăm consecințele din păcate. Cât mai ține soarele cu dinți? Nu știm. Poți verifica prognoza meteo pentru zona în care te afli. https://vremea.ido.ro/