| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cate camere are casa ta? Descrieti big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una, stau singură. E spațioasă, luminoasă, la etajul opt, cu peisaj minunat. La un perete semiexterior (peste perete nu e aerul liber, dar nici o altă garsonieră ci coridorul) am dulapurile deci frig nu-mi e deloc, la cealaltă am izolare, la cel exterior la fel. Am o masă, un pat, panou infraroșu pe perete pentru încălzire, pereți albi, măsuță lângă pat pentru laptop și sistemul sonor, lângă pat e chitara și o veioză înaltă, în jurul becului am un glob alb din hârtie ca în China. Față-n față cu intrarea e geamul imens și ușa spre balcon. Pe pervazul interior al geamului am florile, plantele. Unele dulapuri au rafturi exterioare, acolo îmi țin cărțile, și ca decorațiune lumânările big grin Mai e ceva ce te interesează?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

3.Dar cel mai bine si cel mai frumos e in camera mealaughing

Răspuns utilizator avertizat