| streamdoll a întrebat:

Cate cuvinte paranormale cunoasteti confused? Va dau eu un exemplu:vampiri, varcolaci etc. am nevoie de vreo 50;]]

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai:metamorfi,mediumi(daca asa se zice), vrajitori, telepatici, si...nu mai am idei acum.

| FemeiaPisică a răspuns:

Vrăjitoare,fantomă,demon,zombi,bântuit,blestemat,posedat,yeti,centaur,şaman,prezicător,spiritism,magie neagră,nemuritor,mediu,telepatic,monstru, bestie, extraterestru...

| MO231 a răspuns:

Fantoma,spirit,vrejitoare,monstru,strigoi,moroi,exaterestru,bantuit,spiritism

| Nolkyz a răspuns:

Stafie, posedare, demoni, bantuire,

| Polaris a răspuns:

Penis.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Satanisa,atei,dumnezeu isuslaughing