| anonim_4396 a întrebat:

Cate kg trebuie sa aiba un model?

8 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Trebuie sa arate bine.Cate kilograme are depinde si cat de inalta e si de mai multe chestii.

| Chocolate a răspuns:

5kg.

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Eu sunt un model esuat laughing 89kg 1. 94m whistling hahaha

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Pai cam da...cam ar trebui sa aiba tongue pentru ca mai nou...multi la asta se uita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
50-55-60 kg la 170, 175, 180 cm. În concluzie, extrem de slabe.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si trebuie sa arate bine? adica sa aiba fund si sani?big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu creier sau fara?
de ex. creierul unui adult trebuie sa aiba in jur de 1400g.desi nu intotdeauna masa e echivalenta direct cu inteligenta(vezi creierul lui Einstein care cantarea doar 1200g) e preferabil sa luam in calcul si eventualitatea lui...nici nu stii cand iti foloseste la cate ceva...
restul se poate rezolva.
Sigur, m-am trezit si eu generalizand, nu toate modelele trebuiesc ironizate.Sunt si avantaje, de ex. intre frumusete si prostie e o diferenta:frumusetea-i trecatoare.
(da` ce am frate? cat de rea pot sa fiu...si invidioasa)

| LoOran_1745 a răspuns:

40-45! Nu ai sa vezi niciodata in manechin de peste 50 kg, poate la cea mai joasa casa de moda, care nu isi permit sa le plateasca...