| alexysalex a întrebat:

Cate volume are seria "Jurnalele lui Stefan" care va aparea la BRAVO Girl?

Răspuns Câştigător
| daniel_2344 a răspuns:

3 volume. Primul e "Inceputurile". Urmatorul se numeste "Sete de sange". Pentru al treilea nu am traducerea titlului, in engleza e "The Craving".

3 răspunsuri:
| iza4ever a răspuns:

Are 3 volume 1. Inceputurile 2.Sete de sange 3. Pofta... nu stiu daca vor aparea la revistra bravo girl dar a aparut volumul 1 inceputurile la Bravo

| alexandrabuga96 a răspuns:

Pai sunt 3 : "Inceputurile","Sete de sange" si "Pofta" dar nu vor aparea la "Bravo girl" ci numai la "Bravo".

| Lavinia57 a răspuns:

Are 3 volume: 1.Inceputurile, 2.Sete de Sange, 3.Nesatul, si apar la Bravo