| GolopențaAdrian a întrebat:

Cati ani aveti? Eu am 16 ani. Vreau cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Arghira_Darius_2001 a răspuns:

35 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man, nu asa faci raspunsuri. Uite-te apropo la intrebarea mea despre speranta. O sa vezi acolo raspunsuri laughing

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Bn si te deranjeaza daca o pun si eu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pai... da laughing
Nu copia. Pai pana la urma tu de ce pui intrebari? Doar sa ai mai multe raspunsuri? Eu am pus acea intrebare pentru ca am vrut sa vad mentalitatea celorlalti, sa vad daca cineva intelege ce am vrut eu sa zic acolo, sa vad pe ce lungime de unda suntem in lumea asta. Si am aflat. Man... Nu conteaza daca ai multe raspunsuri sau nu. Fii tu, raspunde la intrebari, fii corect, si o sa vezi ca o sa ai tot ce vrei.

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Stiu numa eu nu pun pentru multe raspunsuri pun ca sa ajung cumva si eu campion al zilei

| Helpmeforfree a răspuns:

Nu sunt de acord cu ce intrebari pui tu.
Daca mai pui asemenea intrebari, te voi raporta.Tpu nu e un site pentru. popularitate, ci pentru a pune intrebari reale, cu sens.Mai poti pune, o data pe si o astfel de intrebare, dar nu asa, alandala.Nu vei ajunge number one oricum tongue

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu unul o fac pentru ca imi place...

| GolopențaAdrian explică (pentru Helpmeforfree):

Nu mai pun s

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Iti place sa pui?

| GolopențaAdrian explică (pentru Helpmeforfree):

Ma ajutat raspunsul tau dar n-am mai putut sa-ti dau funda ca am dat-o deja

| Koningskind288 a răspuns:

| mmariusd a răspuns:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Imi place sa raspund la intrebari...

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

A asa sper sa imi placa si mie dar eu nu stiu atatea cate stii tu

| GolopențaAdrian explică (pentru Helpmeforfree):

Si nu pun pentru popularitate si pentru puncte

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pai ai vazut tu ca eu dau raspunsuri stiintifice sau complexe?
Eu spun doar ce stiu, ce gandesc, si incerc sa ma pun in locul persoanelor cu probleme.

| GolopențaAdrian explică (pentru DoarBogdan):

Nu dai stiintifice dar dai foarte bune de asta zic

| AvalohAlyn a răspuns:

Destul de multi dar totusi cam putini.
happy
Sunt nascut in 1994.

| GolopențaAdrian explică (pentru AvalohAlyn):

Ai 22 de ani

| AvalohAlyn a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

21 impliniti
22 fac in august.
happy
Apropos, multi inainte.

| GolopențaAdrian explică (pentru AvalohAlyn):

Iti doresc multi inainte si mersi

| SDana a răspuns:

Incearca un manual de gramatica si incearca sa folosesti semnele gen.,!? Le ai pe tastiera...

| Sn4k3 a răspuns:

16 ani, dar ce este cu valul asta de intrebari laughing?

| GolopențaAdrian explică (pentru Sn4k3):

Poveste lunga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Campion al unei zile ajungi daca te trezesti cu noaptea in cap si dai raspunsuri peste raspunsuri. dar nu raspunsuri gen:„ Da!", „Nu stiu, vezi si tu pe Google".

La sfarsitul zilei adica la ora 24 se va analiza raspunsurile de catre admini, si daca ai raspunsuri irelevante adica nefolositoare, nu ti se acorda nimic, poate fi desemnat castigatorul zilei cel de pe locul 2. Cauta si documenteaza-te despre regulamentul TPU:

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca intr-o zi am raspuns la multe intrebari dupa ora 12 noaptea si am fos pe primul loc ca campion al zilei

| Idkidk a răspuns:

16, peste 5 zile fac 17, dar cui îi pasă?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Idkidk):

Nimanui

| Idkidk a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ştiu crying

| TheWomanCat a răspuns:

| Aberdeen a răspuns (pentru DoarBogdan):

Răspunsurile cele mai multe le-am primit la întrebări stupide, pe care le regret. Și întrebările la care chiar aveam cu adevărat nevoie de răspuns au rămas neatinse. laughing Ciudat, nu? Mie cam așa mi se întâmplă.