| mentholinks a întrebat:

Cati prieteni aveti pe Facebook? Eu doar 54, majoritatea din familie.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohooo, eu nu voiam sa folosesc cuvantul interzis (prieten/i ) dar tu l-ai folosit. E clar. Iti sunt aia prieteni cum iti sunt eu prieten. Tu clar habar nu ai ce inseamna sa ai un prieten. Da ce pretentii am eu la generatiile dupa 90, majoritatea din voi, praf...

Ps. Vad ca ai vreo ~90 si aici in lista. Imi imaginez cu cati vorbesti in privat. La telefon. Cu cati te vezi in realitate. CE sa zic, "prieteni". Prapaditi care ii bagi in seama o data la luna. Glumeam stai linistita laughing. Astepti sa te bage ei in seama avand vedere genul tau.
PS2. SI eu cunosc multi oameni. Din anii de scoala. De prin toate locurile de munca de pe acum. Ce sa mai zic de colegii de acum de la munca sau unde fac in acest timp voluntariat. Oamenii care sunt la un telefon distanta sa ii aduc la mine in curte la un gratar. Dar nu ii consider prieteni. Diferenta intre unu care gandeste ( je ) si un/o aerian/a (tu ).
Ps3. Ma bucur ca nu esti trista : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiu cel mai bine decat oricine ce inseamna sa ai un prieten adevarat, avand in vedere ca mentin 4 astfel de prietenii de mai bine de 20 de ani. laughing Exista grade diferite de prietenie, dar se vede ca nu te potrivesti in discutia asta.

Am contul de TPU din 2011, normal ca s-au adunat niste,, prieteni'' si aici. Stai tu linistit, ca n-am timp sa vorbesc cu oameni random in privat.

Esti limitat, judeci aiurea si macar de a-i avea cu ce sa te lauzi. Diferenta dintre noi e ca unul isi vede de viata lui, in timp ce altul nu are o viata, asa ca o critica pe-a altora. Vezi-ti de treaba. Sit down. Be humble.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai asta e si prostia lui. Se lauda desi n-are cu ce in mod special. Show off la greu ca poate impresioneaza vreo troglodita de "15 ani".
Ah, da, se mai lauda ca merge la sala si are ochi albastri. Trebuie sa-i si multumim ca are cont pe TPU si se trezeste dimineata. Sa-i fim recunoscatori. Dar ce tot spun, vorbim prostii, astia invidiosii si ratatii de noi.
El nu vede deloc ridicolul in care se tot scalda. E o misiune imposibila pentru el. In mintea lui suntem noi prosti si atat.

| Lioana a răspuns:

Peste 200 dar toți sunt cunoscuți: familie, foști colegi, prieteni din viața reală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dadada, stiu ca esti atotstiutor, ca tine cunosc inca 100 de exemplare, nu esti asa special, linisteste-te. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps @Ratatule. E haios cum tu si bff/a ta ma faceti ratat fara viata dar nu eu sunt ala care urmareste raspunsurile altora doar sa comenteze ceva(adica ce faci tu de 2 luni in coa cu mine, zi de zi, zi de zi ), dupa ce ( ca ultimul ratat, repet ) dai repede ignore. SI cum mori tu de ciuda cand dau citate, merge unul acum. " VEzi paiul din ochiul celuilalt dar nu busteanul din ochiul tau".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu la fel ca ala. PRaf. Daca tu imi zici unde am scris eu ca sunt special, eu imi sterg contul chiar maine. Astept pisi : )
Ps. @Lozio > Sincer chiar imi pare rau de spam. Dar nu ma puteam abtine la hahalera, cat despre ratat. Ce sa zic, imi face placere : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai curaj laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum am zis ieri, o sa iau o mica vacanta de la internet ( printre care si site-ul asta ). Da eu ala "fara viata" (iti dai seama ce insulta "noua"). Cand revin astept sa vad randurile alea scrise de mine. VEzi ca sunt foarte serios. Acum am 666 raspunsuri asa ca nu te pui cu satana laughing. Spune-i ratatului sa te ajute. La cat de mult imi citeste raspunsurile, cred ca le are imprintate in memorie pana acum. Daca tu gasesti randurile alea in care eu specific ca sunt "special"(deja suna gay cuvantul asta), imi sterg contul. To be continued.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atitudinea ta e de fulg de zapada. Nu trebuie sa zici cuvintele magice ca sa sugerezi asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cate conturi ai? laughing)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar asta. De ce intrebi?

| username1053847 a răspuns:

132, majoritatea necunoscuti
Am avut si 2000, tot necunoscuti