| AvalohAlyn a întrebat:

Cati prieteni aveti pe facebook?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana in 200 de prieteni

| Gregory a răspuns:

Salut! În momentul de faţă am 1765 de prieteni pe Facebook. big grin

| AvalohAlyn explică (pentru Gregory):

Waw.Cum ai facut atatia?

| Gregory a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Salut! Păi accept pe oricine îmi trimite o solicitare de prietenie, și la început am trimis eu multe solicitări din dorința de a comunica cu cât mai mulți oameni. happy

| MadRaven a răspuns:

283...
Nu prea dau importanta numarului de prieteni...nu dau importanta facebook ului maia bine zis.
Mi-am facut cont ca sa ma pot inregistra mai usor pe alte siteuri.

For my curiosity: tu cati prieteni ai? pe facebookbig grin

| AvalohAlyn explică (pentru MadRaven):

210 in prezentbig grinPutini dar asta e.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu am facebook.

| Fridăm a răspuns:

Vreo 60. L'am făcut demult, nici poze nu am şi intru foarte rar...doar când nu am ocupaţie.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Salut! am 870 thinking

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

196, inca 4 si fac 200 big grin yay

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Cred ca am vreo 356, cam asa
Dar eu una nu bag toate persoanele din toata lumea cum fac unii de au peste 5000 de prieteni.
Pa, pa happy!

| loveeeyouu a răspuns:

Am 1.043 de prieteni pe fb