| anonim_4396 a întrebat:

Caut anime! Fara naruto.
Genuri : comedy si romance big grin
fund+vot (multe raspunsuri)

Răspuns Câştigător
| IoNutAnIm a răspuns:

Asobi ni Iku eu!,Asura Cryin,Chrono Crusade,Dance in the Vampire Bund,Dragon Crisis,Elfen Lied,Fortune Arterial,Girls Bravo,Hidan no Aria,Ichiban Ushiro no Daimaou,Infinite Stratos,Itsuka Tenma no Kuro Usagi,Kampfer,Kanon,Kore wa Zombie Desu ca,Mayo Chiki,MM!,Omamori Himari,Princess Lover,Rosario + Vampire,Shakugan no Shana,Sora no Otoshimono,The World God Only Knows,They Are My Noble Masters, To Love-ru, Zero no Tsukaima

1 răspuns:
| NoNameo a răspuns:

Inuyasha, Dragon Ball Z si KAI, Shaman King, Toradora, Karin, Vampire Knight, Bleach, The Ghost Stories, Full Metal (toata seria), Blood-C, Claymore, DN Angel, Death Note, Gintama, Gravitation, Kaiji, Nana, YuruYuri, Uta no Prince-Sama, scuze dar nu sunt toate romance si comedy sper ca or sa iti placa cateva. Iti sugerez seria DragonBall este cea mai buna din lume.